Czyszczenie hydrodynamiczne 3n solutions

Czyszczenie hydrodynamiczne

Poprawa efektywności oraz bezpieczeństwa działania zakładów naszych Klientów, poprzez stosowaną przez nas technologię czyszczenia powierzchni z wykorzystaniem wysokich ciśnień, która pozwala szybko i skutecznie usuwać wszelkie zabrudzenia. Nasze rozwiązania znajdują szerokie zastosowanie niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Korzystając z mobilnych agregatów i specjalistycznych dysz, możemy docierać do trudno dostępnych miejsc.

Nasze metody pracy umożliwiają czyszczenie i usuwanie betonu, korozji, rdzy, farb, twardych osadów oraz wielu innych trudnych do zlikwidowania powłok.

Czyszczenie wymienników ciepła
Czyszczenie rurociągów, układów rur
Czyszczenie silosów, zbiorników
Czyszczenie reaktorów, kotłów
Czyszczenie instalacji przemysłowych, podłóg, posadzek
Czyszczenie podczas remontów planowych

Renowacja konstrukcji

Dysponujemy szerokim wachlarzem usług dostosowanych do poszczególnych branż. Posiadając wydajny, specjalistyczny sprzęt oraz zespół doświadczonych, oddanych swojej pracy ekspertów, oferujemy usługi w najwyższym, europejskim standardzie. Przeprowadzimy dla Państwa między innymi usługi czyszczenia i malowania konstrukcji stalowych.

Specjalistyczna wiedza inżynierska - rozwiązania szyte na miarę

W wielu przypadkach problemu powstającego podczas procesu produkcyjnego nie można rozwiązać standardową metodą dostępną na rynku. Niezbędne jest wtedy innowacyjne podejście do zadania oraz opracowanie kompleksowego projektu jego wykonania. Nasz wykształcony i doświadczony zespół chętnie pomoże rozwiązać każdy problem związany z zabrudzeniem! Branże w których realizujemy usługi to m.in.:

  • Przemysł Petrochemiczny
  • Przemysł Chemiczny
  • Przemysł Spożywczy
  • Energetyka
  • Przemysł Automotive
  • Przemysł Hutniczy
  • Produkcja Papieru

Nasze usługi

Czyszczenie urządzeń elektrycznych
Więcej
Czyszczenie hydrodynamiczne
Więcej
Czyszczenie popożarowe
Więcej
Pomiary termowizyjne i elektryczne
Więcej