O nas

Firma 3N Solutions sp. z o.o. to kompleksowa konserwacja urządzeń elektro-energetycznych. Od 2010 roku budujemy doświadczenie oraz relacje z klientami na terenie całego kraju, poprawiając bezpieczeństwo oraz efektywność działania systemów elektro-energetycznych w zakładach naszych partnerów.

Oferujemy najwyższej jakości obsługę, profesjonalnie wykonywane pomiary elektryczne (w tym również termowizyjne) jak również najbardziej efektywną z dostępnych na rynku technologii czyszczenia. Współpracujemy z największymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, a także z firmami działającymi na rynku lokalnym. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta poprzez najbardziej efektywne z dostępnych na rynku technologie czyszczenia.

Jesteśmy dumni, gdyż z sukcesem i satysfakcją klienta wykonaliśmy wszelkie dotychczas postawione przed nami zadania, a wszyscy nasi partnerzy wystawili nam pozytywne referencje kontynuując z nami współpracę.

Stosowana przez firmę 3N Solutions Sp. z o.o. technologia oparta jest na zastosowaniu innowacyjnego medium czyszczącego, którego głównym elementem jest mieszanka suchych gazów szlachetnych specjalnie przygotowywana na rampie samochodu technologicznego. Zanieczyszczenia usuwane z urządzeń i podzespołów w miejscu podania mieszanki, zabierane są automatycznie poprzez wyciąg ciśnieniowy.

Konserwowaliśmy urządzenia elektryczne u klientów działających w następujących branżach:

Energetyka
Przemysł
hutniczy
Przemysł
samochodowy
Przemysł
spożywczy
Produkcja
papieru
Przemysł
chemiczny
Przemysł
petrochemiczny